नेपालमा रु १० लाख भित्रका उत्कृष्ट बाइक (२०२६) रु १० लाख भित्र बिक्रीमा रहेका सबै बाइक लाई प्रकाशित डाटाबाट मात्र क्रमबद्ध गरिएको छ। सूत्र तल छ — कुनै ब्रान्डले पैसा तिरेर माथि आउन सक्दैन। क्रमबद्ध ६६ मध्ये अहिले TVS Raider 125 (रु २,७९,९००) को अङ्क सबैभन्दा बढी छ।
१ TVS Raider 125 FI Drum रु २,७९,९०० · १२५ सीसी
अंक: ६८ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
२ Hero Splendor+ Standard रु २,१७,९०० · ९७ सीसी
अंक: ६८ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
३ TVS Radeon Standard रु २,३४,९०० · ११० सीसी
अंक: ६६ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
४ ५ Bajaj Platina 100 Standard रु २,६१,९०० · १०० सीसी
अंक: ६४ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
६ Benelli TNT15 Standard रु २,६४,९०० · १४८ सीसी
अंक: ६४ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
७ Honda SP 125 DRS रु ३,१२,९०० · १२४ सीसी
अंक: ६३ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
८ Hero Xtreme 125R Standard रु २,९८,९०० · १२५ सीसी, ६६ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ३.०३/किमी
अंक: ६३ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
९ १० Yamaha Saluto 125 Disc रु २,८४,९०० · १२५ सीसी
अंक: ६२ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
११ TVS Apache RTR 160 4V RTR 160 4V DD ABS रु ३,८८,९०० · १६० सीसी
अंक: ६१ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
१२ Bajaj Pulsar 125 Standard रु ३,१४,९०० · १२४ सीसी
अंक: ६१ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
१३ १४ Yamaha FZ FI FZ FI V2 रु ३,६६,९०० · १४९ सीसी
अंक: ६० / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
१५ Hero Xtreme 160R 4V Single-channel ABS रु ३,९८,९०० · १६३ सीसी
अंक: ६० / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
१६ Bajaj Pulsar NS200 Standard रु ४,७९,९०० · २०० सीसी
अंक: ५९ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
१७ १८ Bajaj Pulsar 150 SD (Single Disc) रु ३,६९,९०० · १५० सीसी
अंक: ५९ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
१९ Benelli TNT 150i Standard रु ३,७९,९०० · १५० सीसी
अंक: ५९ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
२० Hartford VR 150H Standard रु ३.९५ लाख ·
अंक: ५९ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
२१ Benelli 180S Standard रु ४,२९,९०० · १७५ सीसी
अंक: ५९ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
२२ Bajaj Pulsar NS125 Standard रु ३,५१,९०० · १२४ सीसी
अंक: ५८ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
२३ Yamaha FZ-S FI V2 रु ३,८४,९०० · १४९ सीसी
अंक: ५८ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
२४ Bajaj Pulsar N150 Standard रु ४,०३,९०० · १५० सीसी
अंक: ५७ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
२५ Bajaj Pulsar 220F Standard रु ४,६४,९०० · २२० सीसी
अंक: ५६ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
२६ Suzuki Gixxer 155 FI BS4 रु ४,०७,९०० · १५५ सीसी
अंक: ५६ / १०० · अन्तिम जाँच: १ नोभेम्बर २०२६
२७ Revolt RV1 Standard रु २.९९ लाख · २.८ किलोवाट, १०० किमी रेन्ज · चलाउने खर्च: रु ०.२८/किमी
अंक: ५६ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
२८ Bajaj Pulsar N160 Standard रु ४,४७,९०० · १६५ सीसी
अंक: ५५ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
२९ CF-Moto 250 Dual Standard रु ५,४९,९०० · २४९ सीसी
अंक: ५५ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
३० CF-Moto 250NK FUN Standard रु ५,९९,९०० · २४९ सीसी
अंक: ५५ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
३१ Bajaj Pulsar N250 Standard रु ५,३२,९०० · २४९ सीसी
अंक: ५४ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
३२ Zontes ZT125-U1 Standard रु ४,३९,९०० · १२५ सीसी
अंक: ५४ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
३३ Bajaj Dominar 400 Standard रु ६,६३,९०० · ३७३ सीसी
अंक: ५३ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
३४ Triumph Speed 400 Standard रु ७,१९,९०० · ३९८ सीसी, २८.६ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ६.९९/किमी
अंक: ५३ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
३५ Hero Xpulse 200 4V Standard रु ५,०२,९०० · २०० सीसी
अंक: ५२ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
३६ Yamaha XSR 155 Metallic Blue रु ५,३४,९०० · १५५ सीसी
अंक: ५२ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
३७ Revolt RV1+ Standard रु ३.४९ लाख · २.८ किलोवाट, १६० किमी रेन्ज · चलाउने खर्च: रु ०.२६/किमी
अंक: ५२ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
३८ Revolt RVX Standard रु ३.९९ लाख · ५.३ किलोवाट, १६० किमी रेन्ज · चलाउने खर्च: रु ०.२६/किमी
अंक: ५२ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
३९ CF-Moto 300NK Standard रु ६.५४ लाख · २९२ सीसी
अंक: ५० / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
४० Revolt RV BlazeX Standard रु ३.९९ लाख · ४.१ किलोवाट, १५० किमी रेन्ज · चलाउने खर्च: रु ०.२८/किमी
अंक: ५० / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
४१ ४२ Yamaha R15 R15 S रु ५,६९,९०० · १५५ सीसी
अंक: ४८ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
४३ Revolt RV400 BRZ Standard रु ४.१९ लाख · ४.१ किलोवाट, १५० किमी रेन्ज · चलाउने खर्च: रु ०.२८/किमी
अंक: ४८ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
४४ Yamaha MT-15 V2 Standard रु ५,८१,९०० · १५५ सीसी
अंक: ४८ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
४५ Hero Xpulse 210 Standard रु ६,१४,९०० · २१० सीसी
अंक: ४७ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
४६ Triumph Speed T4 Standard रु ६,४९,९०० · ३४९ सीसी
अंक: ४७ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
४७ KTM 200 Duke Standard रु ६,४४,९०० · २०० सीसी, ३५ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ५.७१/किमी
अंक: ४७ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
४८ Triumph Scrambler 400 X Standard रु ७,७७,९०० · ३९८ सीसी, २८.६ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ६.९९/किमी
अंक: ४६ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
४९ Revolt RV400 Standard रु ४.४९ लाख · ४.१ किलोवाट, १५० किमी रेन्ज · चलाउने खर्च: रु ०.२८/किमी
अंक: ४६ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
५० Zontes ZT150-U1 Standard रु ५,९९,९०० · १४९ सीसी
अंक: ४५ / १०० · अन्तिम जाँच: २४ अक्टोबर २०२६
५१ Jawa 42 Single Channel ABS रु ६.७३ लाख · २९५ सीसी
अंक: ४४ / १०० · अन्तिम जाँच: २८ अक्टोबर २०२६
५२ Morbidelli T250X Standard रु ६,५९,९९९ · २४९ सीसी
अंक: ४४ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
५३ ५४ Royal Enfield Meteor 350 Fireball रु ५.९१ लाख · ३४९ सीसी, ३६.२ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ५.५२/किमी
अंक: ४३ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
५५ KTM RC 200 Standard रु ६,९४,९०० · २०० सीसी, ३५ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ५.७१/किमी
अंक: ४३ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
५६ Royal Enfield Goan Classic 350 Shack Black / Purple Haze रु ६.१२ लाख · ३४९ सीसी, ३६.२ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ५.५२/किमी
अंक: ४१ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
५७ KTM 250 Duke Standard रु ७,७९,९०० · २४९ सीसी, ३०.८ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ६.४९/किमी
अंक: ४१ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
५८ Royal Enfield Scram 440 Trail रु ६,८९,९०० · ४४३ सीसी, ३०.१ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ६.६४/किमी
अंक: ३९ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
५९ Jawa Perak Standard रु ७.५ लाख · ३३४ सीसी
अंक: ३९ / १०० · अन्तिम जाँच: २८ अक्टोबर २०२६
६० ६१ KTM RC 390 Standard रु ९,४४,९०० · ३७३ सीसी, २९ किमी/लिटर · चलाउने खर्च: रु ६.९/किमी
अंक: ३८ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
६२ Jawa 350 Single Channel ABS रु ७.०५ लाख · ३३४ सीसी
अंक: ३७ / १०० · अन्तिम जाँच: २८ अक्टोबर २०२६
६३ KTM 250 Adventure Standard रु ८,०९,९०० · २४९ सीसी
अंक: ३६ / १०० · अन्तिम जाँच: ५ नोभेम्बर २०२६
६४ ६५ Yamaha WR 155R Standard रु ७,४९,९०० · १५५ सीसी
अंक: ३३ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
६६ NIU RQi Standard रु ९.९९ लाख · ७.५ किलोवाट, १४१ किमी रेन्ज · चलाउने खर्च: रु ०.४७/किमी
अंक: ३ / १०० · अन्तिम जाँच: २३ अक्टोबर २०२६
क्रमबद्ध गर्न पर्याप्त डाटा छैन TVS XL100 — रु १,५७,९००Honda Shine 125 — रु २,९९,९००Bajaj Pulsar N125 — रु ३,२६,९००Super Soco TS Street Hunter — रु ३,७९,९००Super Soco TC — रु ३,८९,९००Crossfire Tracker 250 — रु ४.१ लाखTVS Ronin — रु ४,२९,९००Zontes ZT125-G1 — रु ४.४ लाखRoyal Enfield Hunter 350 — रु ४.८७ लाखSuper Soco TC Max — रु ४,८९,९००Hartford VR 220H — रु ५.२५ लाखCrossfire GR7 250 — रु ५.४५ लाखYadea Keeness — रु ६.६ लाखUltraviolette X-47 — रु ६,८४,९००Crossfire HJ 250 — रु ६.९९ लाखHonda XR190L — रु ७,९८,९००Crossfire RM 250 — रु ७.९९ लाखTVS Apache RR 310 — रु ७,९९,९००Ultraviolette F77 Mach 2 — रु ८.११ लाखUltraviolette F77 SuperStreet — रु ८.११ लाखयो सूची यी आधारमा क्रमबद्ध छ: मूल्य, पावर-तौल अनुपात। प्रयोग नगरिएको: प्रति किमी खर्च, वारेन्टी — किनभने आधाभन्दा कम मोडेलले यो प्रकाशित गरेका छन् — त्यसैले बढी विवरण प्रकाशित गरेकै कारण कुनै ब्रान्ड अगाडि आउँदैन।
अंक = ४०% मूल्य (सस्तो राम्रो) + ३०% प्रति किमी खर्च + २०% पावर-तौल अनुपात + १०% वारेन्टी। हरेक भाग यस सूचीको न्यूनतम र उत्कृष्टबीच नापिन्छ। धेरै डाटा नभएका सवारी छुट्टै राखिन्छन्। हामी कसरी हिसाब गर्छौं